RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż:
 

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest Biuro Rachunkowe ProKlient Małgorzata Mioduska z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Cedrowej 27/U8 (zwanym dalej Biurem);
   
 2. Z Biurem można się kontaktować pisemnie na adres: ul. Cedrowa 27/U8, 80-126 Gdańsk lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@proklient.com.pl oraz pod nr tel. 519-087-513.
   
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktów z Biurem Rachunkowym ProKlient Małgorzata Mioduska w sprawie oferty Biura.
   
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu pisemnego cofnięcia zgody na ich przechowywanie.
   
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
   
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
photo
photo
photo
photo