Poznaj nas

Poznaj nas

Barbara Mioduska

Team Member

To gwarancja współpracy na najwyższym poziomie, opartej na ponad 30 letnim doświadczeniu w pracy na stanowisku głównej księgowej. Biegły rewident, wpisany do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 9376. Posiada także świadectwo kwalifikacyjne nr 4043/97.

Małgorzata Mioduska

Team Member

Zarządza biurem i stoi na straży bezpieczeństwa podatkowo – kadrowego firm. Jest kreatorką innowacyjnych rozwiązań, zwiększających wygodę ProKlientów. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 67718/2014, upoważniające do prowadzenia usługowo ksiąg rachunkowych.

Katarzyna Kostka

Team Member
Wykorzystuje doświadczenie zdobyte w branży księgowej i audytorskiej. Miłym usposobieniem w codziennej pracy wprowadza spokój i harmonię. Ciągle poszerza swoją wiedzę w obszarze nowych zagadnień księgowo- kadrowych oraz podatkowych. Lubi porządek i systematyczność.

Dlaczego My?


KOMPLEKSOWE SPOJRZENIE NA TWOJĄ FIRMĘ

Biuro Rachunkowe ProKlient zapewni Ci kompleksową obsługę. Przywiązujemy dużą wagę do minimalizowania, obciążeń naszych Klientów związanych ze stroną formalną prowadzenia działalności gospodarczej. Oczywiście tam gdzie jest to możliwe i zasadne, dzięki czemu pomożemy Ci  prawidłowo zarządzać finansami Twojej firmy.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

Jesteśmy ekspertami. W naszej firmie nie tylko pracują księgowi posiadający certyfikaty potwierdzone przez Ministra Finansów, ale także biegły rewident, który czuwa nad prawidłowym wykonywaniem usług.  Bezpieczeństwo finansowe naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stosujemy procedury bieżącej archiwizacji baz danych, pracujemy tylko na licencjonowanych programach księgowych i posiadamy ubezpieczenie OC prowadzonej działalności

PROFESJONALNE WSPARCIE W BIZNESIE

W pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalnym wsparciem  Klienta i jesteśmy elastyczni w stosunku do jego potrzeb. Jesteśmy tam, gdzie potrzebują nas Klienci.  Pomożemy przebrnąć przez zawiłości podczas zakładania działalności, jak również poprzez analizy będziemy Cię informować na bieżąco, co możesz zrobić, żeby zminimalizować swoje koszty. Rozumiemy biznes i działamy w Twoim interesie.

RZETELNOŚĆ I WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Wiedza i długoletnie doświadczenie pracowników Biura Rachunkowego ProKlient zapewniają wysoką jakość świadczonych usług dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.  Dodatkowo dokładność oraz wypracowane procedury weryfikacji i kontroli wewnętrznej dokumentów pozwolą  na spokojny rozwój Twojej firmy.

KONKURENCYJNE CENY

Świadczymy usługi o wysokiej jakości z zachowaniem konkurencyjnego poziomu cen. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę z wyceną naszych usług.

Polecają nas:

Paulina Borek

Paulina Borek

Kedar

Kedar

Nasze biuro

photo
photo
photo
photo